Tel:
Çin Tırtıllı Vinç Üretici
Henan Santo Crane Co.,Ltd.
DAHA İYİ SEÇİN, 1984'ten SONRA DÜNYAYA GELİN.

Ana sayfa

Henan Santo Crane Co.,Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6

Henan Santo Crane Co.,Ltd.

SANTOCRANES 33 yılı aşkın üretim tecrübesi ile fabrikalar, limanlar, lojistik, depo vb. Malzemelerin kaldırılması, nakliyesi, yüklenmesi veya boşaltılması için vinç temininde uzman bir firmadır. Personelinizin maliyetinin, atölye inşaat maliyetinin düşürülmesini ve çalışma verimliliğini büyük ölüde artırmayı hedefliyoruz. Üretim süreçlerini iyileştirmek, müşterilerimize teknik olarak ve ekonomik olarak entegre, sürdürülebilir ve optimize edilmiş çözümler sunmak için yakın işbirliği içerisindeyiz.

Sektör Uygulaması:


Birçok endüstriye hizmet etmek SANTOCRANES'e kapsamlı bir deneyim listesi verdi.

İmalat

Enerji Santrali

Rüzgar Enerjisi

Dökümhaneler

Yiyecek ve İçecek

Plastik Enjeksiyon Döküm

Döküm Döküm

Hidro güç

Ambalajlama / Baskı

Çelik fabrikası

Kağıt

Kimyasal

İlaç

Kauçuk

● Liman

Cam

Tarım

Otomotiv

Su Arıtma

Havacılık

Beton / Çimento / İnşaat

Askerlik / Devlet

Takım tezgahı

Madencilik

Petro Kimya

Çelik dağıtımı

Alüminyum ekstrüzyon

Nakliye ve Nakliye

Galvanizleme

● Ekipmanın kurulumu / bakımı

Henan Santo Vinç Co, Ltd Çin'deki vinç memleketi olan Xinxiang şehrinde bulur. Ticari markamız "Santo vinç" olup firmamızın çalışma prensibi "Dünyayı Gevşetelim" dir. Tedarik kapsamı AR-GE, danışmanlık, fizibilite çalışmaları, tasarım, mühendislik, imalat, nakliye, kurulum, eğitim ve satış sonrası hizmetleri kapsamaktadır. Yeni yüksek teknoloji ürünü havai vinç, elektrikli vinç, vinç, vinç, kamyon vinci, elektrikli vinç, makas kaldırma masası, hava platformu, kargo asansörleri ve vinç aksesuarları, tüm kaldırma ekipmanlarımız ve yeniliklerimiz temel alınarak oluşturulmuştur kullanıcıların güvenliği. Fabrikamız 1984'ten beri otuz yılı aşkın üretim tecrübesine sahiptir ve otuz yılı aşkın bir süredir, iyi performans, güvenilirlik ve yüksek kalitede vinçlerin ve hizmetlerin müşterilerimize sunulması konusunda etkileyici bir geçmişe sahibiz. Emniyet, Kalite, Maliyet-etkin, Zamanında teslimat konusundaki kararlılığımız, şirketin daha güçlü ve güçlü olmasını sağlıyor. Geçtiğimiz yıllarda ISO9001, ISO14001, OHSAS18000, TÜV ve CE sertifikalarına kavuştuk.

Ürünlerimiz yaygın olarak enerji, metalurji, ulaşım, ağır makine, Nükleer güç, hidroelektrik, havacılık ve askeri projelerde çevre dostu makineler dizisinde kullanılmaktadır. Tüm ürünler talebiniz doğrultusunda özelleştirilebilir. Yurtdışı pazarların geliştirilmesine önem veriyoruz, global şirketler ile iyi bir iş ilişkisi kuruyoruz. Biz Çin pazar liderleri ve tercih edilen bir marka küresel vardır.

Bizim avantajlarımız:


1. Fabrika kurmak - 1984. 30 yılı aşkın üretim deneyimi ile, profesyoneliz.
2. Fabrika alanı - 510000m 2 . Büyük üretim kapasitesi, müşterinin fabrika inşaat süresini iyileştirmesine ve daha fazla maliyet tasarruf etmesine yardımcı olur.
3. 90'dan fazla ülkeye ihraç etmek. Zengin ihracat tecrübesi, daha iyi bir ihracat hizmeti sunmamızı sağlıyor ve müşterilerimize her adımda daha sıkıntı çekmemize yardımcı oluyoruz.
4. Zengin deneyimler farklı uygulama endüstrisi ile işbirliği yapar - çözümler onaylanırken daha makul bir öneri sağlayabiliriz. Müşterimizin en iyi para performansı donanımına sahip olmasına yardımcı olun.
5. 2 yıl garanti, aftersale hizmeti hakkında endişelenme yok.
6. Yurtdışı kurulumunu sağlayın. Vinçin çalışma için daha iyi hizmet edebildiğinden emin olmak için.

7. Gelişmiş işleme ekipmanları ve sıkı kalite yönetim sistemi sahibiA. Müşterilerimize kaliteli bir vinç sağlamak.

Müşterilerimize yönelik avantajlara odaklanın - yüksek güvenlik, maksimum güvenilirlik ve mükemmel performans


Kalite, hizmet ve müşteri memnuniyeti, ait oldukları her yerde vardır: En üstte! SANTOCRANES, 32 yılı aşkın deneyime sahip asansör ekipmanları üreticisi olarak mükemmel bir satış ağı ve satış sonrası servis sistemi kurmuştur. Özellikle ihracata yönelik olarak 42 satış müdürümüz ve 10 mühendisimiz bulunmaktadır. Zengin deneyimlerimizle inanıyoruz, size profesyonel bir çözüm sunan ve memnun hizmet verebiliriz.
SANTOCRANES'de kalite ve hizmet için birçok iyi neden var. İki önemli unsur: Vinç sistemlerinde kalifiye personelimiz ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimi, her zaman en iyi hizmeti sağlam garanti altına almaktadır.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını biliyoruz ve çabalarımızı buna uygun olarak yönlendiriyoruz. Müşteriye odaklanmak günlük işlemlerimizde de açıkça görülmektedir. İlk endişemiz vinç sistemlerinin azami ölçüde kullanılabilirliği. Kaldırma ekipmanı profesyonelleri, hedefli koruyucu bakım sayesinde arızaları ve duruşları azaltmanıza yardımcı olur.

1.Ön satış hizmetleri

a: Müşteriler için özel proje tasarlayın.

b: Müşterilere özel gereksinimlere göre tasarım ve manken yapımı ürünleri.

c: Müşterilere teknik eleman yetiştirmek.

2. Satış sırasında verilen hizmetler

a: Müşterilere teslimat öncesi makul nakliye şirketleri bulmalarında yardımcı olun.

b: Müşterilere planları çözmeye yardımcı olun.

3.After sonrası hizmetler

a: Müşterilere inşaat şemasına hazırlanmalarında yardımcı olun.

b: Ekipmanları kurun ve hata ayıklayın.

c: İlk satır operatörlerini eğitin.

d: Ekipmanları inceleyin.

e: Sorunların derhal giderilmesi için girişimde bulunun.

f: Teknik değişimi sağlayın.

Her şey başarıya ulaşır, bu yüzden her amaca uygun vinçler vardır - hepsi maksimum ömrü boyunca maksimum verimlilikte tasarlanmıştır. Size yalnızca en ağır kapasiteyi değil, aynı zamanda zorlu görevleri yönetmek için hız, esneklik ve kesinlik sağlar. Ve güvenlik veya kalite konusunda hiçbir taviz vermezler. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmenin yeni yollarını sürekli bulmaya kararlıyız. Farklı durumlara yönelik çözümler sunuyoruz. SANTOCRANES, iş zorluğunu çözmek ve kaldırma sorunlarınızı çözmek için Çin'deki güvenilir ortağınız olacağına inanıyoruz.

Bizim sözümüz
1.On zaman teslim süresi
En iyi kalite ile 2.Competitive fiyat
Müşterilerin taleplerine göre özel tasarım 3.Provide
4.12 ay ürün garantisi
Telefon hizmeti için 5.24 saat
6.After sonrası servis: Yedek parça servisi garantili, kesinlikle hızlı ve verimli müşteri ihtiyaçlarına gerçek zamanlı cevap verebilecek.

Dinlemeyi asla bırakmayız - Öğrenmeyi asla durdurmayız - Yeniliklerden asla vazgeçmeyeceğiz

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : SANTO

No. Çalışanları : 600~650

Yıllık satış : 5,000,000-7,000,000

Yıl kurulan : 1984

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

SANTOCRANES, ilk olarak 1984 yılında kurulmuş ve o sırada Çin'in en büyük vinç üretim üssü olan Henan eyaleti Changyuan ülkesinde yer alıyordu. Vinç tasarım ve imalatında uzmanlaşmış olan ISO 9001: 2000, CE, TÜV sertifikasına sahibiz.

Şirket o zamandan beri kendini yeniden icat etti ve büyüklüğünde ve yapısında ... konumu, ismi ve kesinlikle performansı dikkate değer bir dönüşüm geçirdi.

Özellikleri:


● 2002 yılında, tek / çift kirişli havai vinç ve elektrikli vinç ürünleri ile firmamıza Çin Teknoloji Denetleme İstihbaratıyla kaliteli ürün yelpazesine sahip taçlandırılmış ve ürün kalitesinde ve hizmetinde şikayet etmeyen şeref kuruluşu olarak marka güvence verilmiştir .

● Şirket, 2003 yılında Finlandiya Konecranes ile işbirliği yapıyor ve Shenyang Torna Grubu için uluslararası ileri teknoloji ile uluslararası platformda düşük kafalı yeni tip köprü vinç önerdi.

● 2004 yılında, hidro enerji santrali için frekans dönüştürme kontrollü, tek başına tasarlanmış ve kendiliğinden hazırlanmış olan Model MU 300t-112m-63m rıhö r vinçli vinç, QD 75t-125t vinç, Henan üretim boşluğunu dolduruyor.

● 2005 yılında Hangzhou Körfezi Seakross Köprüsü için 75 ton ve 120 tonluk çift kirişli vinç tedarik etmektedir .

● 2009 yılı toplam satış geliri 1309 milyon Yuan'dı ve kazanç vergisi 20 milyon Yuan'ı aştı.

● Şirket varlığını ve profilini artırmış ve 2010 yılından itibaren operasyonlarını önemli ölçüde genişletmiştir.

● FEM / DIN standart yeni tip elektrikli vinç yaratılması (2010)

● Avrupa standart EOT vincin oluşturulması (2011)

● Gelişmiş üretim hattıyla yeni modern tesisin yaratılması (2012)

Yolculuk nereye giderse gitsin, hedef her zaman aynı: en yüksek müşteri memnuniyeti.

Firma Servisi

SANTOCRANES, 33 yılı aşkın bir asansör ekipmanları üreticisi olarak mükemmel bir satış ağı ve satış sonrası servis sistemi kurmuştur. 42 satış müdürümüz ve 10 mühendisimiz iş ihraç etmekteyiz. Asma vinçleri, portal vinçleri, elektrikli vinçler, zincirli vinçler, elektrikli vinçler, kamyon vinçleri, kamyon vinçleri veya diğer ilgili ekipmanlar gibi Santo ürünlerini ne zaman ve nerede çalıştırırsanız yapın, profesyonel çözüm desteği ve memnun yaşam döngüsü servisi.

Kurulum

biz müşteri yerinde vinç kurulum hizmetleri sunmak için yerinde vinç kurulum hizmeti sunmak için mühendisler düzenleyebilirsiniz.

Teknisyenimiz tüm sürecin kurulumunu ve hata ayıklamasını takip edecektir. Müşteri kabulünden sonra, müşterilerimiz için 3-7 gün ücretsiz işletme ve bakım eğitimini veriyoruz.

Garanti

12 ay içinde ana gövde ile ilgili herhangi bir kalite sorunu var, mühendisimiz vincin sizin için sabitlenmesine yardımcı olmak için kurulum sitesine ulaşabiliyor.

Ürünlerimiz için 12 aylık garanti ve ömür boyu bakım sunuyoruz. Ürünlerimiz için garanti süresince işlevsel kusurları (suni veya mücbir sebep faktörleri hariç) için ücretsiz onarım veya değiştirme (yıpranmış parçalar hariç) mevcuttur. Garanti süresinden sonra, yalnızca asıl duruma göre eserler ücretlendiririz.

Satış sonrası hizmetleri

Durum hizmet eden vinçlerin periyodik takibi. Müşterilerin yorumlarını toplama, daha iyi ürün ve hizmet geliştirme.

Ömür boyu bakım

Kaliteden dolayı herhangi bir sorun ortaya çıkarsa, tüm sorumluluğu altına alacağız, Vinç bakımı, emniyet ve çalışma verimliliğinizi garanti eder.

Vinç operatörü eğitimi

Eğitim, vinç çalıştırma, bakım ve kontrol ve vinç yedek parçaları vb. Içerir.

Şirket takım

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, en iyi endüstriyel ekipman ve makine desteği serisini sunmak için iş hedefimize ulaşmaya yönelik sürekli çalışan endüstri profesyonellerinin yanı sıra deneyimli ve uzman destekçileri de bulunmaktadır. Onların bağlı bir ekip olarak çalışması, aynı zamanda çalışma alanımızda elde ettiğimiz yüksek büyüme ve başarının temel nedenlerinden biridir. İstihdam edilen tüm personel, ancak endüstriyel deneyimleri ve yetkinlikleri net bir şekilde anlaşıldıktan sonra, son endüstri gelişmeleri konusunda güncellenmelerinin yanı sıra yeteneklerini en iyi şekilde yerine getirmelerinde onlara yardımcı olacak gerekli eğitimler ve öğrenme oturumları da hazırladık.

Ekibimiz aşağıdaki personellerden oluşur:

Ar-Ge analistleri

Nitelikli ve yarı vasıflı işçiler

Kalite kontrolörleri

Depolama ve paketleme personeli

Teknisyenler ve mühendisler

Henan Santo Crane Co.,Ltd.
No.170 Jinsui Road, Xinxiang, Henan, Çin (Anakara)
Tel:86-373-6389969
Privacy Policy Çin iyi kalite Travelling Overhead Crane Tedarikçi. Copyright © 2017 - 2019 travellingoverheadcrane.com. All Rights Reserved.