Tel:
Çin Tırtıllı Vinç Üretici
Henan Santo Crane Co.,Ltd.
DAHA İYİ SEÇİN, 1984'ten SONRA DÜNYAYA GELİN.

Ana sayfa

Henan Santo Crane Co.,Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Tek Kirişli Gezer Vinç satış için
iyi kalite Tek Kirişli Gezer Vinç satış için
Müşteri yorumları
Büyük vinçler yarar sağlar. Çok esnekliğe sahibiz. Zaman ve paradan tasarruf edeceğiz. Prosedürlerimiz açısından muazzam bir gelişme var.

—— Wadie P. Kelly

Kaliteli, iyi fiyat ve servis, dilek iş daha iyi büyür ve daha iyi.

—— Özgür Pehlivan

SANTO şirketi, işlerini ve ürünlerini tam anlamıyla tutkuyla yapıyor, özel yapım ve araştırma yapmak için tam kapasiteye sahip.

—— Shaju K.Poulose

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4
Henan Santo Crane Co.,Ltd. Henan Santo Crane Co.,Ltd. Henan Santo Crane Co.,Ltd. Henan Santo Crane Co.,Ltd.
Our Company
Warehouse
Teslimat
Installation

Our Company

Office building and production scene.

Warehouse

Carry out "6S", and keep all material and facility of warehouse in order, as well open area where have material stored.

Teslimat

Installation

Overseas installation in client site.

 • Üretim hattı

  Xinxiang şehir, Henan province, bitkiler Çin Vincin memleketi-Changyuan ilçesinde bulunan 510.000 metrekare üzerinde, 10'dan fazla üretim hatları ve 5,7 milyon Yuan toplam varlıkları, kurumsal bulunan şimdi kurumsal fazla 2000 kişi bir kadroya sahiptir Orta ve ileri meslek unvanlı 300 kişi ve 450'den fazla takım elbise imalatı ve kontrol ekipmanı. Toplam satış geliri, 2016 yılının 2.359 milyon Yuan'dı ve kar vergi, 30 milyon Yuan'dan fazlaydı.

  Esnek üretimin kart kontrolü ile gerçekleştirilmesi, lojistik ve üretim çevrimi süresinin kontrolünü sağlar. Ayrıca, tüm çalışanların her üretim bağlantısında kalite denetimi ve kontrolüne katılmalarını sağlamak için Toplam Kalite Yönetimi (TKY) kabul ettik ... Modern üretim yönetimi modellerini tanıtarak zamanında en iyi teslimatı sağlamak için teknik süreci ve çalışma standartlarını formüle ettik.

  Avantajları:


  Tam Donanımlı İmalat Atölyesi
  Tesis bünyesindeki imkanlarla basın mağazası
  Plazma Kesme Sistemleri
  Demir İşçi İstasyonu
  İç malzemelerin depolanması ve istiflenmesi için Büyük Mağazalar
  Araç boya tesisi için ayrılmış
  Depolama ve istifleme için ayrılmış alan
  İthal Kaynak Makinaları
  Bant testere ve haddeleme makinesi
  Durmadan üretim için DG setleri
  Fırlatma püskürtme kabini

  İleri Donanım:


  Bizler, iyi kurulmuş üretim tesislerimiz var ve en son makineler ve proses ekipmanları serisi ile donatılmıştır. Bu, çeşitli endüstri sektörlerinin ortaya çıkmakta olan taleplerine göre, Malzeme Taşıma ve Kaldırma Ürünleri, Asılı Gezici Vinç ve Portal vincini sorunsuz bir şekilde ele almamıza yardımcı olur. Ayrıca, süreçleri verimli bir şekilde ele almak için, tasarım mühendisliğinde uzmanlaşmış ve sonuna kadar sunulan mühendislik ekipmanı ve makine desteğinin devreye alınmasında nitelikli ve deneyimli mühendislik bölümünün de desteğine sahibiz.


  Aotomatik CNC Dik Frezeleme ve Delme Makinesi


  Lazerli kesme makinesi


  CNC Torna Tezgahı


  Dijital CNC Plazma Kesme Makinesi


  Ana Kirişli Derzsiz Otomatik Döküm


  Çelik Ön İşlem Hattı


  CNC Ağır Hizmet Tipi Yatay Torna


  Silindirik Taşlama Makinesi


  Longmen Otomatik Dalgıç Kaynaklı Kaynak Makinesi

 • OEM / ODM

  Her Sektördeki Vinç Uygulamasına ilişkin her bilgiyi biliyoruz. Burada Çin'de, en üst sıradayız!

  SANTOCRANES fotonik endüstrideki kapsamlı tasarım ve mühendislik kabiliyetimizi, entegre imalat kapasitesinden, dahili tedarik zincirinden ve maliyet açısından rekabet edebilir ve ölçeklenebilir operasyon altyapısından sağladığı rekabet avantajlarıyla birleştirerek üretim tesislerimizle OEM / ODM ve sözleşmeli üretim hizmetini dünyanın önde gelen müşterilerine sunmaktadır Çin ve güçlü satış gücü dünya çapında.

  SANTOCRANES, ürün geliştirme sürecinde hızlı bir pazarlama zamanı ile kaliteli, düşük maliyetli ürünler gereksiniminizi karşılamak üzere hazır giyim ürünlerinin karşılayamadığı spesifik talepleri karşılamak için bir OEM / ODM ekibi oluşturdu ve bir OEM / ODM ekibi kurdu.

  Üretim süreçlerini iyileştirmek, müşterilerimize teknik olarak ve ekonomik olarak entegre, sürdürülebilir ve optimize edilmiş çözümler sunmak için yakın işbirliği içerisindeyiz.

  Kapasiteler, açıklıklar ve yükseklikler neredeyse sınırsızdır.

  Tedarik kapsamı AR-GE, danışmanlık, fizibilite çalışmaları, tasarım, mühendislik, imalat, nakliye, kurulum, eğitim ve satış sonrası hizmetleri kapsamaktadır.

  Üstten seyahat eden vinç, portal vinç, palet vinç, elektrikli vinç ve vinç kamyonu vinç için, OEM / ODM tasarım ekibimiz sonuçlandırılmış spesifikasyonların hızlı bir şekilde prototip edilmesi konusunda uzmanlığa sahiptir. Buna ek olarak, ISO-9001 belgesinin kazanılması, araştırma ve geliştirme prosedürümüzün en üst düzeyde ürün kalitesiyle yapılmasını sağlar. Müşteri memnuniyetini sağlamak için kapsamlı bir ürün servisi ve garanti programı da sunuyoruz.

  Müşterilerin fikri mülkiyetlerinin önemini anlıyoruz ve istikrar ve güvenlik her zaman SANTOCRANES'in OEM / ODM'sinde ve sözleşmeli imalat hizmetlerinde kritik unsurdur.

 • Ar-Ge

  Teknik gereksinimlerinize göre optimum vinçler, kaldırma ve malzeme taşıma çözümü tasarlayın ve sunun.

  Üretim desteğinin yanı sıra, tamamen işlevsel olan ve derinlemesine ürün araştırması yapmanın yanı sıra kullanılan teknolojinin ve takip edilen parametreleri izleyen zorunlu saha denemelerini gerçekleştirmesine olanak tanıyan iyi kurulmuş ve modern Araştırma ve Geliştirme departmanımız bulunmaktadır. dengeli dengeli.

  Ar-Ge merkezimiz, şirketin teknik yönetimi ve özel vincini ve atölye zincir kaldırıcılarından elektrikli baş üste seyahat vincine kadar tüm kaldırma ekipmanlarının geliştirilmesini sağlamak üzere inşa edilmiştir.

  Mevcut ürünler ve teknolojide sürekli gelişme gösterecek ve şirket geliştirme ve pazar taleplerine göre yeni ürünler geliştirmeye yönelik yeni malzemeler arayacaktır. Buna ek olarak, yeni ürünler üretime sokulduktan sonra teknoloji, süreç ve kalite doğrulamasından sorumludur.

  Stratejik hedefimizi daha da gerçekleştirmek için, yeni ürün geliştirme, eski ürün geliştirme, teknik destek ve danışmanlık çalışmalarını üstlenecek verimli bir üretim ve araştırma ve geliştirme ekibi kurduk. Şu anda, teknoloji Ar-Ge'ye katılan yüzlerce çalışanımız var. Ar-Ge çalışanlarımızın bir kısmı ürün geliştirmede ve yükseltmede uzmanlaşmaktadır. Bir diğer bölüm de proje ile satış müdürü için yardım sunacak. Özellikle, projenin ilk aşamasında profesyonel teknik danışmanlık ve ürün tasarımı hizmeti sunacaklar ve satış yöneticilerine projenin sonraki aşamasında çeşitli teknik sorulara cevap vermelerine yardımcı olacaklar. SANTOCRANES'in gelişiminde vazgeçilmez bir rol oynuyorlar.

  Ar-Ge desteği, deneyimli ve yetenekli araştırma analistleri ekibi tarafından gerçekleştirildiğinde, yenilikçi ürün yelpazesi ile yaklaşmamızı kolaylaştırıyor.
  Üstün Endüstriyel Vinç Makineleri ve Kaldırma Ekipmanları ile ilgili olarak değerli bulguların yanı sıra ilgili bölümlerde öneriler önermek.

İletişim bilgileri
Henan Santo Crane Co.,Ltd.

Tel: 86-373-6389969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Henan Santo Crane Co.,Ltd.
No.170 Jinsui Road, Xinxiang, Henan, Çin (Anakara)
Tel:86-373-6389969
Privacy Policy Çin iyi kalite Travelling Overhead Crane Tedarikçi. Copyright © 2017 - 2019 travellingoverheadcrane.com. All Rights Reserved.